AF1210FR-0743K2L Yageo
  • Part Number: AF1210FR-0743K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 43.2K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210FR-0743K2L Yageo
    AF1210FR-0743K2L Yageo
    AF1210FR-0743K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210FR-0743K2L is described as RES SMD 43.2K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE