AF1210FR-07226KL Yageo
  • Part Number: AF1210FR-07226KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 226K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210FR-07226KL Yageo
    AF1210FR-07226KL Yageo
    AF1210FR-07226KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210FR-07226KL is described as RES SMD 226K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE