AF1210FR-07221RL Yageo
  • Part Number: AF1210FR-07221RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 221 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210FR-07221RL Yageo
    AF1210FR-07221RL Yageo
    AF1210FR-07221RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210FR-07221RL is described as RES SMD 221 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE