AF1210FR-07143RL Yageo
  • Part Number: AF1210FR-07143RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 143 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210FR-07143RL Yageo
    AF1210FR-07143RL Yageo
    AF1210FR-07143RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210FR-07143RL is described as RES SMD 143 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM