AF1206JR-07390RL Yageo
  • Part Number: AF1206JR-07390RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 390 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-07390RL Yageo
    AF1206JR-07390RL Yageo
    AF1206JR-07390RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-07390RL is described as RES SMD 390 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE