AF1206JR-071K5L Yageo
  • Part Number: AF1206JR-071K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-071K5L Yageo
    AF1206JR-071K5L Yageo
    AF1206JR-071K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-071K5L is described as RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM