AF1206JR-0713RL Yageo
  • Part Number: AF1206JR-0713RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-0713RL Yageo
    AF1206JR-0713RL Yageo
    AF1206JR-0713RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-0713RL is described as RES SMD 13 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK