AF1206FR-0718RL Yageo
  • Part Number: AF1206FR-0718RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 18 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206FR-0718RL Yageo
    AF1206FR-0718RL Yageo
    AF1206FR-0718RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206FR-0718RL is described as RES SMD 18 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT