AF1206FR-0715RL Yageo
  • Part Number: AF1206FR-0715RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206FR-0715RL Yageo
    AF1206FR-0715RL Yageo
    AF1206FR-0715RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206FR-0715RL is described as RES SMD 15 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK