AF0805JR-0720ML Yageo
  • Part Number: AF0805JR-0720ML
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 20M OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805JR-0720ML Yageo
    AF0805JR-0720ML Yageo
    AF0805JR-0720ML is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805JR-0720ML is described as RES SMD 20M OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM