AF0805FR-07820RL Yageo
  • Part Number: AF0805FR-07820RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 820 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-07820RL Yageo
    AF0805FR-07820RL Yageo
    AF0805FR-07820RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-07820RL is described as RES SMD 820 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"