AF0805FR-076K2L Yageo
  • Part Number: AF0805FR-076K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.2K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-076K2L Yageo
    AF0805FR-076K2L Yageo
    AF0805FR-076K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-076K2L is described as RES SMD 6.2K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE