AF0805FR-0759KL Yageo
  • Part Number: AF0805FR-0759KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 59K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-0759KL Yageo
    AF0805FR-0759KL Yageo
    AF0805FR-0759KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-0759KL is described as RES SMD 59K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM