AF0805FR-07487RL Yageo
  • Part Number: AF0805FR-07487RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 487 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-07487RL Yageo
    AF0805FR-07487RL Yageo
    AF0805FR-07487RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-07487RL is described as RES SMD 487 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE