AF0805FR-073M24L Yageo
  • Part Number: AF0805FR-073M24L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.24M OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-073M24L Yageo
    AF0805FR-073M24L Yageo
    AF0805FR-073M24L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-073M24L is described as RES SMD 3.24M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM