AF0805FR-071M65L Yageo
  • Part Number: AF0805FR-071M65L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.65M OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-071M65L Yageo
    AF0805FR-071M65L Yageo
    AF0805FR-071M65L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-071M65L is described as RES SMD 1.65M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM