AF0805FR-071K8L Yageo
  • Part Number: AF0805FR-071K8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.8K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-071K8L Yageo
    AF0805FR-071K8L Yageo
    AF0805FR-071K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-071K8L is described as RES SMD 1.8K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK