AF0805FR-0711K5L Yageo
  • Part Number: AF0805FR-0711K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11.5K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805FR-0711K5L Yageo
    AF0805FR-0711K5L Yageo
    AF0805FR-0711K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805FR-0711K5L is described as RES SMD 11.5K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE