AF0201FR-0724K9L Yageo
  • Part Number: AF0201FR-0724K9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 24.9K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0201FR-0724K9L Yageo
    AF0201FR-0724K9L Yageo
    AF0201FR-0724K9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0201FR-0724K9L is described as RES SMD 24.9K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK