AF0201FR-0722RL Yageo
  • Part Number: AF0201FR-0722RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 22 OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0201FR-0722RL Yageo
    AF0201FR-0722RL Yageo
    AF0201FR-0722RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0201FR-0722RL is described as RES SMD 22 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS