AC2512JK-0791KL Yageo
  • Part Number: AC2512JK-0791KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 91K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2512JK-0791KL Yageo
    AC2512JK-0791KL Yageo
    AC2512JK-0791KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2512JK-0791KL is described as RES SMD 91K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK