AC2512JK-0747KL Yageo
  • Part Number: AC2512JK-0747KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 47K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2512JK-0747KL Yageo
    AC2512JK-0747KL Yageo
    AC2512JK-0747KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2512JK-0747KL is described as RES SMD 47K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM