AC2512JK-07470KL Yageo
  • Part Number: AC2512JK-07470KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 470K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2512JK-07470KL Yageo
    AC2512JK-07470KL Yageo
    AC2512JK-07470KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2512JK-07470KL is described as RES SMD 470K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V