AC2010JK-07360RL Yageo
  • Part Number: AC2010JK-07360RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 360 OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010JK-07360RL Yageo
    AC2010JK-07360RL Yageo
    AC2010JK-07360RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010JK-07360RL is described as RES SMD 360 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE