AC2010JK-0733RL Yageo
  • Part Number: AC2010JK-0733RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33 OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010JK-0733RL Yageo
    AC2010JK-0733RL Yageo
    AC2010JK-0733RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010JK-0733RL is described as RES SMD 33 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"