AC2010JK-072K4L Yageo
  • Part Number: AC2010JK-072K4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.4K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010JK-072K4L Yageo
    AC2010JK-072K4L Yageo
    AC2010JK-072K4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010JK-072K4L is described as RES SMD 2.4K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM