AC2010JK-0727KL Yageo
  • Part Number: AC2010JK-0727KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010JK-0727KL Yageo
    AC2010JK-0727KL Yageo
    AC2010JK-0727KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010JK-0727KL is described as RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE