AC2010JK-07240KL Yageo
  • Part Number: AC2010JK-07240KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 240K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010JK-07240KL Yageo
    AC2010JK-07240KL Yageo
    AC2010JK-07240KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010JK-07240KL is described as RES SMD 240K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH