AC2010JK-071K5L Yageo
  • Part Number: AC2010JK-071K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010JK-071K5L Yageo
    AC2010JK-071K5L Yageo
    AC2010JK-071K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010JK-071K5L is described as RES SMD 1.5K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"