AC2010FK-072K32L Yageo
  • Part Number: AC2010FK-072K32L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.32K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010FK-072K32L Yageo
    AC2010FK-072K32L Yageo
    AC2010FK-072K32L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010FK-072K32L is described as RES SMD 2.32K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH