AC2010FK-07255KL Yageo
  • Part Number: AC2010FK-07255KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 255K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010FK-07255KL Yageo
    AC2010FK-07255KL Yageo
    AC2010FK-07255KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010FK-07255KL is described as RES SMD 255K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE