AC2010FK-0713KL Yageo
  • Part Number: AC2010FK-0713KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC2010FK-0713KL Yageo
    AC2010FK-0713KL Yageo
    AC2010FK-0713KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC2010FK-0713KL is described as RES SMD 13K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH