AC1210JR-0782RL Yageo
  • Part Number: AC1210JR-0782RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210JR-0782RL Yageo
    AC1210JR-0782RL Yageo
    AC1210JR-0782RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210JR-0782RL is described as RES SMD 82 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A