AC1210JR-07300KL Yageo
  • Part Number: AC1210JR-07300KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 300K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210JR-07300KL Yageo
    AC1210JR-07300KL Yageo
    AC1210JR-07300KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210JR-07300KL is described as RES SMD 300K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE