AC1210JR-071K5L Yageo
  • Part Number: AC1210JR-071K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210JR-071K5L Yageo
    AC1210JR-071K5L Yageo
    AC1210JR-071K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210JR-071K5L is described as RES SMD 1.5K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK