AC1210JR-07130RL Yageo
  • Part Number: AC1210JR-07130RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 130 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210JR-07130RL Yageo
    AC1210JR-07130RL Yageo
    AC1210JR-07130RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210JR-07130RL is described as RES SMD 130 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE