AC1210FR-0788R7L Yageo
  • Part Number: AC1210FR-0788R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 88.7 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210FR-0788R7L Yageo
    AC1210FR-0788R7L Yageo
    AC1210FR-0788R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210FR-0788R7L is described as RES SMD 88.7 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM