AC1210FR-0727K4L Yageo
  • Part Number: AC1210FR-0727K4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210FR-0727K4L Yageo
    AC1210FR-0727K4L Yageo
    AC1210FR-0727K4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210FR-0727K4L is described as RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT