AC1210FR-071K47L Yageo
  • Part Number: AC1210FR-071K47L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.47K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210FR-071K47L Yageo
    AC1210FR-071K47L Yageo
    AC1210FR-071K47L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210FR-071K47L is described as RES SMD 1.47K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE