AC1210FR-07196KL Yageo
  • Part Number: AC1210FR-07196KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 196K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210FR-07196KL Yageo
    AC1210FR-07196KL Yageo
    AC1210FR-07196KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210FR-07196KL is described as RES SMD 196K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH