AC1210FR-07120KL Yageo
  • Part Number: AC1210FR-07120KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210FR-07120KL Yageo
    AC1210FR-07120KL Yageo
    AC1210FR-07120KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210FR-07120KL is described as RES SMD 120K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE