AC1210FR-0711K8L Yageo
  • Part Number: AC1210FR-0711K8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11.8K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210FR-0711K8L Yageo
    AC1210FR-0711K8L Yageo
    AC1210FR-0711K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210FR-0711K8L is described as RES SMD 11.8K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK