AA2512FK-074K3L Yageo
  • Part Number: AA2512FK-074K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.3K OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA2512FK-074K3L Yageo
    AA2512FK-074K3L Yageo
    AA2512FK-074K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA2512FK-074K3L is described as RES SMD 4.3K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"