AA2010JK-072K2L Yageo
  • Part Number: AA2010JK-072K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.2K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA2010JK-072K2L Yageo
    AA2010JK-072K2L Yageo
    AA2010JK-072K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA2010JK-072K2L is described as RES SMD 2.2K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"