AA2010JK-0727KL Yageo
  • Part Number: AA2010JK-0727KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA2010JK-0727KL Yageo
    AA2010JK-0727KL Yageo
    AA2010JK-0727KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA2010JK-0727KL is described as RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A