AA1218JK-07510RL Yageo
  • Part Number: AA1218JK-07510RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 510 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218JK-07510RL Yageo
    AA1218JK-07510RL Yageo
    AA1218JK-07510RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218JK-07510RL is described as RES SMD 510 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM