AA1218JK-074K3L Yageo
  • Part Number: AA1218JK-074K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.3K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218JK-074K3L Yageo
    AA1218JK-074K3L Yageo
    AA1218JK-074K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218JK-074K3L is described as RES SMD 4.3K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM