AA1218JK-07470RL Yageo
  • Part Number: AA1218JK-07470RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 470 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218JK-07470RL Yageo
    AA1218JK-07470RL Yageo
    AA1218JK-07470RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218JK-07470RL is described as RES SMD 470 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"