AA1218JK-0712RL Yageo
  • Part Number: AA1218JK-0712RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218JK-0712RL Yageo
    AA1218JK-0712RL Yageo
    AA1218JK-0712RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218JK-0712RL is described as RES SMD 12 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE