AA1218JK-0711KL Yageo
  • Part Number: AA1218JK-0711KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218JK-0711KL Yageo
    AA1218JK-0711KL Yageo
    AA1218JK-0711KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218JK-0711KL is described as RES SMD 11K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE